אירועיםכלכלה ועסקיםכללישונות

בית דפוס או מדפסת ביתית?

טכנולוגיה מודרנית ביתית היא לא דבר חדש, אבל למרות הקדמה והזמינות של מדפסות ביתיות ברמה מאוד גבוהה, בסופו של יום לא ניתן להשוות בין איכות ההדפסה שאתם מקבלים בבית דפוס לבין זו שתקבלו ממדפסת ביתית, גם אם היא הטובה ביותר.

מדפסות ביתיות נועדו לצרכים ביתיים. הדפסה של רשימות, עבודות להגשה בביה"ס לילדים, הדפסה של מילים של שיר שרוצים לתלות על המקרר, או ברכה שרוצים להקריא בארוחת החג או יום ההולדת, ואפילו להדפסה של מודעה למכירה להדבקה על לוח המודעות השכונתי. לכל אלו, המדפסת הביתית שלכם תעשה עבודה מצוינת, למרות נטייתה להיתקע בהדפסות מרובות עמודים. לכל שאר ההדפסות עדיף לגשת לבית דפוס מקצועי.

מה מדפיסים בבית דפוס?

  • עבודות לאוניברסיטה – הרבה מכללות ואוניברסיטאות מציעות שירותי בית דפוס בקמפוס, אך לא כולן, ולפעמים התור גדול. בכל אופן, להדפס מקצועי של עבודה גדולה מוטב להדפיס בצורה מקצועית ולא במדפסת ביתית
  • חוזים מרובי עמודים – לא מדובר בחוזה שכירות של 3 עמודים ב-2 העתקים, אלא בחוזים גדולים של עשרות עמודים ובכמה וכמה עותקים, מוטב להזמין אותם מבית דפוס ולהימנע מטעויות ותקיעה של המדפסת, שיכולים להוביל לעיכובים לא מקובלים בעבודה.
  • הדפסים מסחריים – אם אתם בעלי עסק, עצמאים, בעלי חנות, משרד וכיו"ב, עדיף לבצע את עבודות הדפוס שלכם בבית דפוס מקצועי, מה גם שמדובר, כמובן, בהוצאה מוכרת.

עסקים מדפיסם פרסום

מיתוג ושיווק בחומרים מודפסים הוא מהלך בסיסי שמלווה עסקים מאז ומעולם. בין אם אתם מתכננים להדפיס פלייר אטרקטיבי לחלוקה בשכונה ובאזור העבודה שלכם, ובין אם אתם רוצים להדפיס חומר שיווקי לעסק עצמו, מוטב להימנע מהדפסה במדפסת של העסק. במקום זה, ההמלצה היא לעשות מהלך מקצועי באמת ולעבוד עם בית הדפוס שלכם.

בתי דפוס מודרניים מציעים לא רק פתרונות של דפוס "רגיל" על נייר. טכנולוגיית הדפוס הזמינה גם לעסקים וגם לאנשים פרטיים עברה תהליכי מודרניזציה מרהיבים, בית דפוס מודרני מציע הדפסים על חומרים שונים ועם צבעים מגוונים, מהדפסות על עץ ועד הדפסות של מדבקות ווניל, מה שמגוון את אפשרויות המיתוג שלכם באלף ואחת דרכים.

Related Articles

Back to top button
Close