אירועיםכללישונות

די ג'יי – להרים את האירוע כמו שצריך

אירוע טוב נשען על כמה משתנים, שילוב נכון בין האורחים, סיבת האירוע, האוכל ואחרים. מתוך הרשימה הארוכה של גורמים המשפיעים על האווירה באירוע שלכם, ועל כמה הוא מוצלח, אין ספק כי המוסיקה היא במקום הראשון, ולכן מי שנמצא בתפקיד די ג'יי באירוע מחזיק הרבה אחריות על הכתפיים.

המוסיקה באירוע שלכם מנגנת בזמן האוכל, בזמן קבלת האורחים, ברקע להכול בעצם, ויוצרת את האווירה הכללית באירוע, בכל אחד משלביו. די ג'יי מנוסה ונבון יוכל לא רק לכוון את האווירה למקום הנכון, אלא גם להציל את הרגע ברגעים מאתגרים, אם משהו בלתי צפוי מתרחש, ולעיתים יכולת זו יכולה ממש להציל אירוע מכישלון.

בוחרים די ג'יי לאירוע שלכם

אין צל של ספק שהאירוע בו הכי נפוץ לחפש את שירותי של די ג'יי מקצועי זה חתונה. נכון, דיג’יים עובדים במסיבות, בארים, מועדונים ועוד, אבל ככל שמדובר באזרח הפשוט, הרי שהחתונה שלנו היא הזמן בו אנחנו ממש מתכווננים על בחירת הדי ג’יי המושלם.

בחירת הדי ג’יי שלכם צריכה להישען על:

  1. תקשורת טובה – ברמה הכי ישירה, פשוטה ואנושית שיש, אתם צריכים לעבוד עם בן אדם שאתם מתחברים אליו.
  2. ז’אנר נכון – מעבר לשטאנץ החתונות המוכר והאהוב, ואין ספק שהוא עושה את העבודה, הרי שלכל תקליטן יש את הסטייל שלו, ואת הז’אנר שהוא מביא עימו לאירוע, וחשוב שזה יהיה בתואם לחברים שלכם, שיחגגו אתכם לתוך הלילה.
  3. מחיר – יש סקאלת מחירים מאוד מגוונת בעולם התקלוט, אך כפי שאמרנו, כשמבינים את החשיבות הגבוהה שיש לדי ג’יי באירוע שלכם, כאן לא כדאי להתפשר, ואולי שווה להתגמש מעט בתקציב כדי לוודא שבחרתם נכון.

מה יכול לעזור?

מה שיכול לעזור לכם מאוד בבחירת די ג'יי לחתונה זה החברים. לעיתים הם יוכלו להמליץ לכם על מישהו, ולעיתים אחרות פשוט לתת לכם את המספר של הדי ג’יי שתיקלט בחתונה שלהם, בייחוד אם ראיתם שהוא "נתן עבודה". עוד דבר הוא הכרות ישירה, דרך אתר האינטרנט של התקליטן למשל, שם תוכלו לשמוע דוגמיות, לקרוא המלצות, וליצור קשר עם איש המקצוע.

אם אתם קוראים ביקורות ורקע על די ג’יי זה או אחר, תוכלו להבין פחות או יותר לאיזה כיוון הוא הולך, מה המוסיקה שלו, ומה האווירה שהוא מביא עימו, כך שפרטים אלו לצד שיחה אישית ומפגש בעת הצורך יוכלו להוביל אתכם לבחירה מוצלחת.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close