אירועיםהסעדהכללישונות

דוגמאות למגשי אירוח – כדי שתדעו לבחור נכון

אם אתם מפיקי אירועים מקצועיים, סביר להניח שכבר התנסתם בהרבה מאוד סוגים של פתרונות הסעדה. אתם לא כאן כי לא שמעתם מעולם על מגשי אירוח, אלא להיפך – אתם קוראים את זה כי אתם יודעים בדיוק במה מדובר, ואתם מחפשים להתמקצע ולהתחדש, ולקבל השראה לעוד אפשרויות בעולם הרחב של הקולינריה לאירועים.

ובכן, אנחנו נשמח לעשות כמיטב יכולתנו ולחלוק עמכם חלק מהאפשרויות הקולינריות העדכניות ביותר שנמצאות בתפריט מגשי האירוח המובילים בשוק. אנו מקווים שתמצאו השראה לאירוע הבא שלכם, ושתמצאו את מגש האירוח המושלם עבורכם ועבור הלקוחות שלכם.

מה מוצאים היום על מגשי האירוח:

  • כריכים – או בשפת העם "סנדביץ'" זה כבר מזמן לא משהו פשוט ונחות. מגוון האפשרויות בעולם הכריכים כה רחב עד כי קל להתבלבל. זה נע מבגטים טריים, פריכים מבחוץ ורכים מבפנים, דרך מיני ג'בטות איטלקיות, וממשיך למשולשי חיטה מלאה, עד כדי בריושים בשריים ומוגזמים.
  • מגשי גבינות – מגש עשיר שקשה להתעלם ממנו, צריך לכלול כמעט שני קילו של גבינות מכמה וכמה סוגים, כדי לייצר מראה מיוחד ורושם ראשוני חזק, שממשיך גם לטעמים מופלאים של גבינות צהובות, סקנדינביות, גבינות מעושנות, מוצרלה איטלקית, גבינה בולגרית, ועוד.
  • מגשי לביבות – אם יש משהו שאנשים אוהבים לאכול זה לביבות. לא הרבה אנשים טורחים להכין את זה, ולא הרבה אנשים מזמינים את זה במסעדה, אבל אם זה כבר שם, זה נחטף ונגמר תמיד. קשה לטעות עם לביבות, ומגשי האירוח שלכם יכולים להציע לביבות כרישה, לביבות בטטה, או פשוט לביבות ירק.

מה לגבי מגשי בריאות?

אוכל טעים זה תמיד בריא, אפילו אם זה רק "בריאות הנפש" (כמו במגשים של מתוקים וקינוחים…). ועדיין, הרבה מאוד אנשים כיום שמים דגש גדול מאוד על טבעונות או ירקות גם לא ביום-יום, אלא ברגעים שהם באירוע ובאו להתפנק וליהנות.

לטובת שוחרי הבריאות ישנם מגשי אירוח בריאים למהדרין, הכוללים, לדוגמא, מגשים עם סלט שורשים אסייאתי קלאסי, סלט כרוב וגזר, מגש ישראלי עם סלט בורגול מפנק, או פשוט מגש עם ירקות טריים חתוכים ומסודרים אסתטית.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
דילוג לתוכן