בנייה, שיפוצים ותיווךכללי

בניה בישראל – בנייה של ישראלים

מזה שנים רבות שענף הבניה בישראל מאויש רובו ככולו על-ידי עובדים זרים. המעסיקים שלהם משלמים הון עתק למדינה (העסקת עובד זר), ואז נשארים עם סכום נמוך יחסית לשלם לעובדים עצמם. כך יוצא שענף הבנייה הישראלי, שיכול להיות ענף רווחי ביותר לכל המעורבים בו, משקיעים, יזמים ובנאים כאחד, הופך לענף בו העובדים בשטח, העובדים הזרים, לא מקבלים הרבה, שכן המעסיקים חנוקים בעמלות ומיסים.

עובדים ישראלים הנכנסים לענף הבניה מגלים שהמשכורת הפוטנציאלית שלהם, ואפילו המשכורת הראשונית לפני כל צבירת וותק וניסיון, יכולה להיות מעולה, וכך גם התנאים, שכן כל המיסים שהולכים מהמעסיק על העסקת עובד זר מתפנים ויכולים להתבטא בחלקם כתנאי שכר טובים יותר.

הגיע הזמן לבניה בישראל

לא רק שענף הבניה הישראלי יכול להיות רווחי מאוד לעובדים בו, אלא שגם ענף זה ממשיך לשגשג ולהתפתח לאורך כל שנות המדינה. בניה בישראל לא נפסקת בעתות משבר, אפילו שחלק מהפרויקטים מאטים או מתעכבים על רקע תקציבי, הרי שבסופו של דבר הבנייה עצמה נמשכת, כך שהעובדים ממשיכים להתפרנס בכבוד.

מסיבה זו ענף הבניה הצמא לעובדים איכותיים יכול לספוג המוני עובדים חדשים למערכת, ולצמצם את אחוזי האבטלה בישראל, תוך תמיכה במאות בתי-אב שייהנו מפרנסה בריאה ומכובדת בבניית הארץ. יותר מכך, הבניה הישראלית של הארץ היא מעשה פטריוטי ובריא בכך שהמשכורות הנכנסות לעובדים הישראלים יישארו במשק הישראלי, ופחות כסף יישלח למדינות זרות, המדינות מהם מגיעים העובדים הזרים, וכך הכלכלה כולה תיהנה משגשוג רב יותר.

אומרים כן לבניה בישראל

קיימים כיום פרויקטים רבים וחברות יזמים רבות המעסיקות עובדים זרים מתוך הכרח, וישמחו על העסקת עובדים ישראלים, הן מתוך אידיאלים, והן מתוך אמון. הצורך בעבודה אמינה ואיכותית נענה ביתר קלות כאשר השפה המדוברת באתר הבניה הישראלי היא עברית, וכאשר כולם מדברים את אותה השפה.

אם אתם מחפשים פרנסה יציבה, הזדמנויות לקידום והתמחות בענף הבניה בישראל, אז דעו לכם שהשוק פתוח בפניכם, והעבודה באתרי הבניה מספקת, ממלאת, מחזקת ומאפשרת התפתחות בתחום שהכי מתאים לכם. 

Tags

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close