בנייה, שיפוצים ותיווךכללישונות

מדוע קבלן בניין חייב ביטוח?

תארו לכם כי אתם פונים אל קבלן בנייה ואז במהלך הבנייה אחד העובדים שלו נפצע או לא עלינו אחד מבאי הבית נפגע בעת הבנייה. מה נעשה במצב כזה? מי יפצה את הפצוע האם קבלן הבנייה יפצה או בעלי הבית? זו לא שאלה תיאורטית אלא מציאות יום יומית וזאת מכיוון שאלפי תאונות עבודות מתרחשת בעת בניית מטבחים, בתים ועסקים. אם כן יש פתרון פשוט למצב כזה וזה לוודא לפני תחילת העבודה שלקבלן יש ביטוח.

ברגע שלקבלן יש ביטוח הרי שבמקרה של תקלה בין אם פיזית ובין אם בבנייה יהיה מי שיפצה אתכם. לכן כאשר אתם פונים אל קבלן הדבר הראשון שאתם צריכים לשאול אותו זה האם יש לו ביטוח. הדבר השני שאתם צריכים לעשות זה לבקש ממנו לראות את הפוליסה ואז לקרוא אותה ולהבין איזה כיסוי ביטוחי יש לקבלן. אל תזלזלו בכך זה מציל חיים.

מדוע חובה לקבל המלצות על קבלן?

אין ספק כי יש משמעות אדירה לאיזה קבלן בנייה אנו בוחרים. אז איך נדע מה הרמה של הקבלן? אם כן אנו חייבים לקבל עליו המלצות. איך נקבל המלצות על קבלן הבנייה? 

אם כן מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אל מכרים, חברים, קולגות, משפחה וכל מי שאתם מכירים ולשאול אותם האם הם מכירים קבלן איכותי. כך תגבשו רשימה של קבלנים מובילים ואז תוכלו לראיין את הקבלנים ולשמוע מהם איך הם עובדים. כך תוכלו לבחור את הקבלן הטוב בשוק בשיטה שלא עולה לכם שקל ולוקחת אפס זמן ואפס מאמץ וזה יתרון עצום כאשר אנו משפצים או בונים בית.

אל תבחרו קבלן בניין מבלי לקרוא עליו באינטרנט לפני כן

אנו מציעים לכם לעשות דבר נוסף כאשר אתם באים לבחור קבלן בניין וזה לקרוא עליו באינטרנט. היום הכול נמצא באינטרנט גם מידע על קבלני בנייה ולכן בין אם אתם בונים מטבחים או כל דבר אחר כדאי לכם לברר פרטים על הקבלן באינטרנט באתרים אמינים וכך להבין עם מי יש לכם עסק.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
דילוג לתוכן