בנייה, שיפוצים ותיווךכללישונות

תמא 38 2 – מה הם היתרונות בתוכנית זו?

מדינת ישראל ממוקמת באזור השבר הסורי אפריקאי, דבר אשר מציב את כל אזרחי המדינה, בחשיפה גבוהה מאוד ומסוכנת להיתכנות של אירועי רעידות אדמה. התרחיש הסביר ביותר, צופה למדינת ישראל התמודדות עם רעידת אדמה גדולה בעשורים הקרובים. על כן אין זה מפתיע לגלות כי המדינה משקיעה מאמצים רבים במיגון והתגוננות לאירוע מסוג זה. זאת, בעזרת פיתוח פרויקטים שונים למיגון בתים, כמו פרויקט תמא 38 2. בצורה כזו אנו נוכל להבטיח כי בבוא העת, מספר הנפגעים יצטמצם משמעותית והנזק לסביבות המגורים יהיה קטן ככולל האפשר. היכנסו ל- https://hitchadshut.asden.co.il/ ובידקו אם התוכנית עשויה להתאים לכם.

מדוע לבחור לבצע תמא 38 2 בבניין שלכם?

הבחירה להשקיע משאבים רבים בפרויקט תמא 38 2, החלטה אשר נובעת משני גורמים משמעותיים. בשונה מהגרסה הראשונית של פרויקט תמא 38, התיקון השני מתייחס לפרויקטים בהם יבוצע פינוי מלא של הדיירים מהמבנה, לצורך הריסתו. מבנים ישנים במיוחד, אשר מתמודדים באופן קבוע עם נזקים לתשתיות המבנה, ולא יכולים להתמודד עם תהליך החיזוק של המבנה, הם המבנים שמתאימים לפרויקט תמא 38 2.

מבנה שנהרס קליל, ומוקם על בסיס תוכניות בנייה חדשות ומתקדמות, הוא מבנה השיר יכול לשרת את תושבו לאורך זמן רב יותר, בצורה בטוחה הרבה יותר. זוהי הדרך שלכם להבטיח את ההתמודדות שלכם לאורך זמן עם תופעות טבע מסכנות חיים. 

השקעה עם ראיה לעתיד הרחוק 

כאשר אתם, כועד הבית של הבניין, מעוניינים להתחיל בתהליך תמא 38 2, אתם רוצים לשפר בעיקר את הנראות של הנכס שלכם. זו היא המחשבה שמניעה לקוחות רבים, וממנה הם שואבים סיפוק רב. הרי כולנו רוצים לגור בתוך בתים חדישים ויפים. ואולם, במיוחד בפרויקט תמא 38 2, יש חשיבות גדולה מאוד גם ליכולת לחשוב על העתיד לבוא. אמנם הריסת הבית שלכם והקמתו מחדש הוא תהליך מורכב וארוך, אך בסופו של יום אתם תקצרו את הפירות בעת צרה, כאשר המבנה שלכם יצליח לעמוד איתן אל מול רעידת האדמה שתפקוד את ארצנו. כך תחסכו לעצמכם כאב ראש רב ותוכלו לחזור לשגרה במהירות.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close