הסעדה

מעשנות בשר איכותיות לעישון מקצועי

כחובבי בשר אתם בוודאי מכירים את מנגל הפחמים הפשוט, הצטיידתם מפעם לפעם במנגל קטן שאפשר לנייד ממקום למקום ואולי אפילו רכשתם גריל גז בשלב כזה או אחר. מנות הבשר יצאו דווקא לא רע בכלל, אבל אתם עדיין משתוקקים לשדרג את הטעמים ואת הניחוחות, להכין נתחי בשר עסיסיים ומפנקים יותר, ובעיקר להעלות את הסטנדרטים. אם כן, הגיע הזמן להכיר את הפתרון הטוב ביותר שמתאים בדיוק עבורכם: מעשנת בשר.

 

חוויית בשר בלתי רגילה

לפני שנבין אילו אפשרויות עומדות על הפרק ואיך בכלל בוחרים מעשנת בשר איכותית וטובה, נזכיר שמדובר בשיטה ותיקה למדי. במשך זמן רב נדמה היה שהטכניקה הזו קצת נשכחה, בפרט עם כניסתם של התנורים הביתיים והמנגלים הזולים, אבל היום כבר ברור לחלוטין שמדובר בחוויה אחרת לחלוטין. טעמו של הבשר שונה לגמרי, הארומה נפלאה והתוצאה שמתקבלת היא בלתי רגילה. זוהי סעודת מלכים של ממש, והקסם הזה מתרחש אצלכם בחצר.

 

מעשנת עצים – הפתרון האידאלי

היום תוכלו למצוא מעשנות מסוגים שונים, כדוגמת מעשנת פחמים או גז. עם זאת, מעשנת הפחמים לא מתאימה לכל אחד, שכן העשן החזק משתלט במידה רבה על הטעם, ומעשנות גז מתקשות להשפיע באופן דרמטי על טעמו של הבשר. לעומתן, מעשנת עצים היא עולם אחר לחלוטין. היא מעניקה לנתחי הבשר ארומה מיוחדת במינה, ולמעשה משדרגת גם דגים וירקות. כדי להגיע אל התוצאה הנהדרת, מעשנת הבשר נחלקת לשני תאים, כאשר הבעירה של שבבי העץ מתבצעת בתא אחר – בנפרד מהבשר עצמו. כך ניתן להגיע לבישול אחיד שמבטיח לנו טעם משובח.

 

לוח בקרה דיגיטלי – הרבה יותר שליטה

רגע לפני שאתם בוחרים מעשנת עצים כדאי לבדוק אותה קצת יותר לעומק. שימו לב ללוח הבקרה הדיגיטלי שלה, זה שיעניק לכם את השליטה ויאפשר לכם לקבוע את הטמפרטורה הנכונה. בנוסף, מעשנת טובה ומקצועית היא מעשנת שמבטיחה תפעול נוח מאוד ותחזוקה פשוטה במיוחד. המעשנות של טרייגר גריל, המבוססות על עצים טבעיים ואיכותיים בלבד, הן אלה שמספקות את המענה המושלם לכל הצרכים הללו וכמובן, גם את הטעם הנפלא של הנתחים העסיסיים.

 

לפרטים נוספים אודות מעשנות בשר, שבבי עץ לעישון כלים למנגל ואביזרים מנגל, צרו קשר עם Traeger Grills בטלפון מספר: 1800-10-12-84 או בקרו באתר האינטרנט שלנו בכתובת www.traegergrills.co.il.

Related Articles

Back to top button
Close