חוק ומשפטכללי

האם מגיע לך פטור מצהל ואיך תקבל אותו?

בלי שלגמרי שמת לב הגעת לגיל שבו כל החבר'ה מתחילים לקבל צו גיוס? כולם מתחילים לדבר על הצבא אבל עמוק בפנים אתה יודע שאולי מגיע לך פטור מהשירות בצהל? אם כך, כדאי שתדע: ההליך לקבלת פטור מצהל הוא לא באמת פשוט כמו שאולי כולם מציגים אותו. בפועל יש נהלים מאוד ברורים ויש שלבים שונים שצריך לעבור בדרך לקבלת הפטור המיוחל. לכן אנחנו מאוד ממליצים לך לא לעשות את הדרך הזאת לבד, כי אם תפנה אל עו"ד מקצועי שזו המומחיות שלו, הסיכוי שלך לקבל פטור משירות בצהל יהיה הרבה יותר גדול. 

בגין איזה סיבות אפשר לקבל פטור מצהל? 

הדבר הראשון שכדאי לדעת על פטור מהשירות בצהל, הוא לעשה מהן הסיבות שבגינן לרוב ניתן יהיה לקבל פטור במצבים מסוימים. חשוב להבין שיש מספר סיבות כאלה, כמו למשל: 

  • פטור על רקע נפשי 
  • פטור על רקע משפחתי 
  • פטור על רקע דתי 
  • פטור על רקע רפואי 
  • פטור לעולים חדשים 

הדבר השני שצריך להיות מודעים לו, זה שיש לא מעט מסמכים שצריך להגיש, וועדות שצריך לעמוד בפניהן ועוד שלבים נוספים. לכן יש חשיבות לעו"ד שיוכל ללוות אותך לכל אורך הדרך, כי אם תפנה אל מישהו שיש לו ידע וניסיון בנושא הזה, הוא יוכל לתדרך אותך ולהגדיל את הסיכוי שלך לקבל את הפטור הרצוי. 

איזה עו"ד יתאים למשימה? 

את מתלבט לאיזה עו"ד לפנות בכל מה שקשור לנושא כמו פטור מצהל? אפשר להבין אותך, כי יש בישראל לא מעט עורכי דין צבאיים שיכולים להיות מוצלחים. אם אתה מחפש עו"ד מוכשר, מנוסה ובעל מוניטין, פנה עוד היום אל שי רודה עורך דין צבאי מומלץ ותראה שלא תצטער. זה בכלל לא משנה אם אתה רוצה שהוא יעזור לך לקבל פטור מצהל או שאתה זקוק לעזרתו בנושאים צבאיים אחרים. מה שבטוח זה שכבר כאשר תיפגש איתו בפעם הראשונה תרגיש שאתה במקום הנכון. איתו יש מי שדואג לאינטרסים שלך אל מול המערכת הצבאית הגדולה, אז למה לחשוב פעמיים? 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close