כלכלה ועסקיםכללישונות

מה היא חברת צח אורני?

חברת צח אורני היא חברה ישראלית ותיקה, שמציעה שירותי שקילה לתעשייה בהתאם לצרכים ספציפיים. חברת צח אורני פועלת בהצלחה כבר עשרות שנים עם שותפים שונים בענפים מגוונים של חקלאות, לוגיסטיקה, תעשייה, בנייה, תשתיות ועוד. תחום הפעילות העיקרי והמוכר ביותר בחברת צח אורני הוא התחום של פתרונות שקילה שונים לתעשיות. מלבד מכשור שונה המאפשר שקילה מדויקת לכל מיני סוגי סיטואציות של שקילה ולכל מיני צרכים, מוצר הדגל של החברה הוא כל הנושא  של מאזני גשר לשקילה.

מה הם מאזני גשר אותם מציעים בחברת צח אורני?

מאזני גשר, המכונים גם משקלי גשר, מאפשרים שקילה נוחה ומדויקת למשאיות ומשא תוך כדי מעקב ובקרה של הנתונים בצורה מסודרת וממוחשבת. חברת צח אורני מציעה השכרה ומכירה של מאזנים אלו, לחברות שונות שצריכות את השירות. מלבד המכשור עצמו, אותו ניתן לרכוש ולהשכיר מהחברה, החברה מייעצת בכל תהליך ההטמעה של מערכות מחשוביות תומכות לשקילה והן של המערכות שקילה עצמן.

למה צריך תוכנות שקילה כשמשתמשים במאזני גשר?

אם בעבר, הנושא של שקילת משאיות היה פחות דיגיטלי ומתקדם, היום עם התקדמות הטכנולוגיה והתעשייה, ניתן להשתמש במערכות ממוחשבות מתקדמות לשקילה ולמעקב ותיעוד של הנתונים. באמצעות מערכות אלו, חברות שעושות שימוש שוטף במכשור לשקילה, יכולות לבצע ניטור ומעקב על כל הנתונים שנמדדים באופן מסודר. מלבד המעקב ושמירת הנתונים, המערכת מאפשר שקילה מרחוק, הוצאת דוחות, זיהוי חכם ועוד. לדוגמה, חברת צח אורני מציעה מערכת שקילה הפועלת באופן אוטונומי, ומאפשרת שקילה של כלים ומשאיות ללא אדם בשטח לתפעול המכשור. המשאיות נשקלות ועוברות תהליך של זיהוי חכם ללא התערבות אנשים בשטח. לאחר זיהוי המשאית, הנתונים שנמדדים מצטרפים לנתוני המשאית במערכת באופן מסודר. במערכות שקילה אוטונומיות, היתרונות רבים. גם השקילה מאד מדויקת באמצעות קיבוע של המשאית על ידי מחסומים וגם אין צרוך בכוח אדם נוסף. 

היכן פועלת חברת צח אורני?

חברת צח אורני מציעה את שירותי השקילה והליווי ברחבי הארץ ועובדת עם לקוחות מכל רחבי ישראל במגוון תחומים שונים ומגוונים.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
דילוג לתוכן