כלכלה ועסקיםכללי

למצוא קונה זהב 14 קראט – ולהרוויח!

אם יש משהו יותר טוב מלמצוא שהתכשיטים שלנו הם מזהב, זה שאפשר למצוא קונה זהב. 14 קראט, 18 קראט ואפילו 21 קראט, התכשיטים שלכם שווים כסף, ולא מעט. אם אתם מוצאים את הקונה הנכון לזהב שלכם, אפשר להמיר את הזהב השלכם לכסף מזומן ביד.

מי שקונה זהב 14 קראט ולא תכשיטי זהב מחנות זה בד"כ סוחרי זהב, אנשים שמתעסקים בסחר במתכות יקרות (כולל כלי כסף) ובאבני חן ויהלומים. סוחרים אלו מציעים עסקאות שונות במחירים שונים, וברמות ביטחון שונות. מדוע ביטחון? כי אם יש משהו חשוב בעסקת קניית זהב 14 קראט זה תחושת הביטחון שלכם – גם ברמה הבסיסית של ביטחון פיסי במרחב, וגם ברמת הביטחון בסוחר שמולכם לשקיפות במחירי העסקה.

באיזה צורה אני קונה זהב 14 קראט?

זהב 14 קראט קונים לרוב בצורת תכשיטים. שלא כמו ה-18 קראט, זהב 14 קראט זול יותר ונגיש יותר לקהל הרחב שמחפש תכשיטים יוקרתיים, ולא בהכרח השקעה כספית במחשבה על פיננסים. מי שקונה זהב להשקעה לרוב יקנה אותו בצורה גולמית יותר, בצורת בוליון או בצורה של מטילים ואונקיות זהב.

הקהל הרחב קונה זהב 14 קראט בתכשיטים:

  1. מדליונים
  2. טבעות
  3. שרשראות
  4. עגילים
  5. שעונים 
  6. וכיו"ב.

מוכרים לסוחר שקונה זהב 14 קראט

אם אתם מחפשים להיות מהצד המוכר, אתם צריכים למצוא מישהו שקונה זהב 14 קראט. אם יש לכם אוסף תכשיטים ישנים ששוכבים בארון או בכספת, מדליון שגיליתם בבוידעם באיזה ארגז של סבא וסבתא, או תכשיט שפשוט רכשתם פעם מזמן והיום כבר לא נאה בעיניכם, אין סיבה לתת לו להתייבש יותר בצד.

כיום המסחר בזהב נגיש לכולם וסוחרים קונים זהב 14 קראט (וגם יותר מכך) בכסף מזומן. מה שבטוח, לא כל אדם שמציע לקנות מכם זהב יידע או יבחר לתת לכם את העסקה האידיאלית. מי שרוצה לקבל את המרב מאוסף התכשיטים שלו כדאי מאוד שיוודא שהקונה הוא סוחר מסודר במשרד מכובד שמעניק שירות אישי במרחב בטוח לעסקים מסוג זה, ושקונה זהב 14 קראט לאחר בדיקות טוהר זהב ולפי ערך הזהב העדכני לזמן העסקה.

 

Related Articles

Back to top button
Close