כללימחשבים

5 יתרונות לבניית אתר וורדפרס לעסק שלך

וורדפרס הינה מערכת ניהול תוכן איכותית במיוחד, והפופולארית ביותר בעולם. היתרונות שלה רבים ומגוונים, ואנו ניגע בכמה מהם. בניית אתר וורדפרס לעסק שלכם היא בעצם החלטה לעשות לעצמכם חיים קלים מבלי לוותר על האיכות.

להיפך – אתם ממנפים את היכולות הבלתי נדלות של המערכת החכמה הזו, מערכת שבכל פעם שחושבים שהיא כבר מושלמת, מוכיחה את עצמה עם עוד ועוד פיתוחים שמקדימים את השוק בכמה וכמה צעדים. כמה טוב שיש ברשותנו כלי כל כך חזק לקידום העסק ברחבי האינטרנט.

הסיבות לבניית אתר וורדפרס

  1. עלות – לא רק עלות ההקמה הזניחה, הרי שעלות התפעול של אתר וורדפרס נוחה ונגישה לכל עסק, קטן, בינוני או ענק, מקומי או בינלאומי. יותר מזה, הרבה בעלי עסקים קטנים אף בוחרים לנהל את התפעול היומי בעצמם, ולחסוך עוד יותר בעלויות התפעול.
  2. גמישות בעיצוב – יש אינספור תבניות מעוצבות שניתן לבחור מהן, וכל יום מתווספות עוד ועוד תבניות, כך שתוכלו למצוא את העיצוב המועדף עליכם בכמה רגעים, ואפילו להחליפו בעתיד, ושוב לחסוך הון בעיצוב אתר מאפס.
  3. תוספים – כנראה הדבר החשוב ביותר בבניית אתר וורדפרס, התוספים הם כלים שניתן לחבר לאתר בקלות יוצאת דופן, ולשכלל את השירות שלכם ונוחות השימוש לכם ולמשתמש כאחד. לדוגמא – סליקה באתר, טפסים שונים ליצירת קשר וכיו"ב, קטלוגים של תמונות, ועוד אלפי תוספים מעוצבים וקלים ליישום.

2 יתרונות ענק

  1. קידום העסק – וורדפרס בנויה בצורה נבונה. או במילים אחרות – הקוד של האתר בנוי עם התחשבות בחוקי הקידוד, וגוגל, מנוע החיפוש הפופולארי בעולם, יודע זאת היטב. אתרים הבנויים בוורדפרס קלים יותר לקידום וזוכים לדירוגים גבוהים יותר באופן יחסי למתחרים, מה שנותן לכם יתרון מיידי על המתחרים.
  2. עצמאות – העובדה שהמערכת הזו כל כך פופולארית אומרת לא רק שתוכלו להחליף מנהל אתר בין רגע מבלי לעשות חפיפה ארוכה ומייגעת, אלא שתוכלו יחסית בקלות ללמוד את התפעול השוטף של האתר שלכם ללא תלות באיש. בניית אתר וורדפרס שנעשתה בצורה הרמטית מאפשרת לבונה האתר להדריך את בעל האתר בתפעול השוטף, כך שהצורך במתכנת עולה רק מעת לעת, כשיש צורך בשדרוג.
Tags

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close