כלליעיצובשונות

איך בית דפוס ביג גרף יקדם גם את העסק שלכם?

שיווק במאה ה-21 הוא אתגר מורכב מאוד. הציבור מוצף במסרים פרסומיים כמעט בכל מקום שהוא נמצא בו – גם במרחב הפיזי וגם במרחב הדיגיטלי – ולא קל למשוך את תשומת הלב הרצויה דווקא לעסק הספציפי שלכם. מצד שני יש מבחר רחב של פתרונות מתקדמים שנשענים על טכנולוגיות הדפסה חדשניות, וניתן לנצל אותם לטובת דרכים שונות שיקדמו את העסק.

הדפסה על זכוכית

מוצר אחד שמספק בית דפוס ביג גרף שכדאי לכל בעל עסק להכיר הוא תמונות על זכוכית. הדפסה על גבי זכוכית מייצרת תמיד פריט בעל מראה יוקרתי, ולא פחות חשוב, ייחודי. בנוסף השילוב בין הזכוכית – שבאופן טבעי היא גם עמידה להפליא, גם חסינה בפני שריטות וגם קל לנקות אותה – לבין ההדפסה מוסיף אור לכל חלל. בהתאם מדובר בפריט שמשדרג משמעותית כל משרד, והרווח שלכם הוא גם רושם חיובי מצד הלקוחות שמגיעים אליכם וגם סביבת עבודה מסוגננת ונעימה.

הדפסה על פרספקס

עבור בעלי חנויות שרוצים להוסיף לחלל המכירה פריטים שימשכו את תשומת הלב הרצויה, האופציה הטובה ביותר של בית דפוס ביג גרף היא הדפסה על פרספקס. חומר זה מייצר מראה מודרני מאוד ונקי, ומשתלב היטב בעיצוב החנות כשמצד אחד הוא מוסיף מוקדי עניין ומצד שני הוא לא גונב את הפוקוס מהמוצרים עצמם. בזכות המשקל הקל והחוסן הרב ניתן ליצור תמונות ענק שמתאימות לחללים גדולים.

אילו מוצרים נוספים תוכלו לקבל בעזרת בית דפוס ביג גרף?

עוד אופציה שתורמת לשיווק שיהיה גם אפקטיבי וגם משתלם היא הדפסה על פריטים שונים – כשבמקרים אלה המטרה היא מתנות יפות (לעובדים, ללקוחות, לספקים וכו'). בין האפשרויות: הדפסה איכותית מאוד על חולצות, הדפסים על עץ, הדפסה על אבן בזלת ועוד.

בית דפוס ביג גרף הוא הכתובת הנכונה גם עבור בעלי עסקים שזקוקים להדפסות על בדים בכל גודל שהוא. גם מוצרים בסיסיים יותר כמו כרטיסי ביקור – שמסתבר שגם בעידן הדיגיטלי יש להם ערך – ניתן לקבל, וברמת גימור גבוהה. בנוסף תוכלו לקבל סיוע בעיצוב על בסיס הניסיון הרב של אנשי המקצוע של בית הדפוס.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close