קוסמטיקה

החלקה אורגנית לשיער מובהר – כדאי שתדעו!

החלקה אורגנית הינה החלקה חדשנית, בריאה וידידותית לסביבה, היא ידועה כמונעת נזקים לשיער והופכת בקלות שיער יבש, פגום, נפוח ומקורזל לחלק, מבריק וחזק. החלקה אורגנית היא מהמומלצות לשיער מובהר, היא מסייעת לשיקום וחיזוק השיער בצורה יעילה ומהירה. יתר על כן, החלקה אורגנית מעשירה את השיער בחלבון קראטין המתמזג בשיער באופן טבעי ובכך מתבצע שיקום מהיר של השערה עם תוצאות מרשימות הנשארות לאורך זמן.

 

היתרונות של החלקות לשיער

סוגי החלקות שיער מתחלקים לשלוש קטגוריות עיקריות, כאשר אחת מהן אינה מותרת לשימוש ע"י משרדי הבריאות בעולם, כל קטגוריה מטפלת בשיער באופן שונה ומכאן ההשפעה על התוצאה ואורך חיי הטיפול.

  • החלקות אלקאליות – קטגוריה של סוגי החלקות שיער קבועות אשר מייצרות בתהליך החלקת השיער שינוי מבנה שיער קבוע. בקטגוריית החלקות אלקאליות ניתן למצוא סוגים רבים של החלקות לרבות החלקה יפנית ועוד.
  • החלקות חומציות – קטגוריה של סוגי החלקות שיער חצי קבועות, קבועות אשר מייצרות בתהליך ההחלקה שינוי מבנה חלקי. קטגוריית ההחלקות החומציות נולדה כאלטרנטיבה בטוחה לקטגוריית החלקות חומר משמר אשר השימוש בה אסור. ישנן מגוון של החלקות מבוססות חומציות גבוהה תחת שמות שונים כגון החלקה אורגנית והחלקת קראטין.
  • החלקות חומר משמר – קטגוריה של סוגי החלקות שיער זמניות המיישרות את השיער באמצעות חומר משמר שנצמד לשיער בתהליך ההחלקה. קטגוריית החלקות שיער זו מבוססות ברוב המקרים על החומר פורמלדהיד ונותנת פתרון לשיער יבש ופגום.

 

מדוע צריך להשקיע בהחלקת שיער?

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי החלקות שיער וענף החלקות השיער אצל מעצבי השיער, הפך העשור האחרון לתחום למומחיות של ממש. לשיער תפקיד חשוב, משמעותי ודומיננטי בתרבות שלנו, נשים רבות מוכנות להשקיע לא מעט ממרצן, זמנן וכספן על מנת לטפח את שיערן בצורה זו או אחרת, ולכן חשוב מאוד לבחור את החלקת שיער איכותית. עלינו לעשות קצת בירורים ולמצוא מעצב שיער מוסמך ולהתייעץ איתו על האפשרויות העומדות לרשותנו.

 

בכל מקרה, מומלץ תמיד להתייעץ עם אנשי המקצוע של המומחים להחלקות שיער, על מנת להחליט בצורה הטובה ביותר מתי כדאי לעשות חידוש להחלקה האורגנית, ובאילו חומרי טיפוח מומלץ להשתמש אחרי החלקת שיער. אצלינו ניתן לבצע מספר רב של החלקות שיער וביניהם החלקת קראטין, החלקת יפנית, החלקת משי, החלקת אינברטו ועוד. אתם מוזמנים לחייג אלינו לטלפון מספר: 077-9978822 או לבקר באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://straight-hair.co.il/.

Tags

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close