רפואה ובריאותשונות

שירות אחות פרטית לאוכלוסיות המבוגרות – מקצועיות ורגישות עד לבית

כמה קשה לנו לחשוב על היום שבו ההורים האהובים שלנו יאלצו בפעם הראשונה לקבל טיפול רפואי, שיזכיר לנו את הגיל שלהם. אבל, ברגע הזה, שבו אתם צריכים לקחת לראשונה אחריות על הטיפול בהורים, בחירות חכמות ומושכלות הן אלו אשר יקבעו את איכות החיים של ההורים שלכם לטווח הארוך. ולכן, אין זה מפתיע לגלות כי יותר ויותר ישראלים רוצים לאפשר להורים שלהם גישה לשירות אחות פרטית מקצועית ומיומנת, שתוכל להתמודד עם כל אירוע רפואי של ההורים.

דווקא להורים המבוגרים שלכם – אחות פרטית ומסורה

כשמדובר על טיפול רפואי של אחות פרטית באוכלוסייה המבוגרת, הדבר יכול לבוא לידי ביטוי בכמה וכמה דרכים:

  1. טיפול באירועים רפואיים פתאומיים. למשל אם ההורים לא מרגישים טוב ואתם לא נמצאים בסביבה, אחות פרטית תוכל להגיע לבית ולוודא בשבילכם שהם בסדר. ואם המצב הרפואי מחייב, היא תוכל ללוות אותם לביקור אצל רופא.
  2. ליווי סיעודי ותמיכה רפואית לחולים כרוניים בגיל השלישי. זו היא עבודה קבועה, ומתמשכת שחשוב לבצע כדי לשמור על הבריאות הגופנית של ההורים שלכם ולהבטיח להם חיים ארוכים ושלווים.
  3. ביקורי בית לטיפולים ממוקדי מטרה. למשל, אם אתם לא רוצים לאפשר להורים שלכם לצאת לקופת החולים לבדיקת דם, אחות פרטית שמגיעה לבית תוכל לקחת להם דמים ולהעביר אותם לפיענוח במעמדה מוסמכת.

לטיפול קצר או לעבודה מתמשכת – אשת מקצוע שתוכלו לסמוך עליה

כאשר אתם רוצים להפקיד את הבריאות של ההורים שלכם בידיים של אנשי מקצוע, חשוב להרגיש בטוחים ורגועים עם ההחלטה שלכם. בחברת MY DOCTOR השכילו להבין את מידת הרגישות שקיימת בתפקידה של אחות פרטית לגיל השלישי. ולכן, החברה עושה מאמצים עצומים כדי להתאים לכל משפחה את השירותים שלה ולהביא לידי ביטוי את מיטב היכולות המקצועיות כדי לשמור על הבריאות הפיזית ואריכות הימים של ההורים היקרים שלכם. כל שנותר לכם לעשות כעת, הוא להבין מה הם הצרכים הרפואיים של ההורים שלכם ולהתאים את השירותים בצורה האולטימטיבית והאיכותית ביותר.

Tags

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close