רפואה ובריאותשונות

דיקור כאבי גב תחתון – מתי כדאי לבצע

כאבי גב יכולים להופיע אצל כל אחד, יכול להיות כי יהיה מדובר על כבים אשר מתבטאים כתוצאה מעבודה מרובה, וכן יכול להיות כי שרירי הגב תפוסים או יכול להיות כי קיימת לכם דלקת בגב, דבר היכול להשפיע עליכם מאוד ולגרום לכאבי גב חזקים ולכן, קיימים כאבים חדים בגב התחתון.

קיימים לא מעט דרכים אשר דרכם הנכם יכולים לבצע טיפולים שונים, כמו למשל דיקור כאבי גב תחתון.

מדובר על דיקור סיני אשר נעשה באמצעות מחטים דקים שיכולם להקל על הכאב הקיים בגב, דיקור סיני הוא טיפול טבעי ללא צורך בנטילת תרופות ולכן, כיום דיקור הינו דבר מומלץ לעשות.

דיקור כאבי גב תחתון – כיצד מתבצע?

דיקור כאבי גב תחתון מתבצע באמצעות מחטים דקות מאוד אשר נועדו לטיפול מסוג זה, מחטים אלו מוחדרות לגוף באזורים שונים אשר יכולים להשפיע על כל הגב התחתון והעליון.

מי שמבצע עבורכם את טיפול הדיקור צריך לאבחן מה בדיוק הבעיה, וכן לבצע התאמה של מקומות שונים בגוף אשר יכולים להשפיע על הגב שלכם בצורה הטובה ביותר ולכן, חשוב מאוד לבצע את הדיקור באמצעות מטפל או מטפלת אשר הינם מומחים לכך.

זמן הטיפול אינו ארוך ויכול לקחת כ45 דקות סך הכל, בזמן זה המטופל יושב או שוכב בהתאם לטיפול אשר מותאם לו.

דיקור כאבי גב תחתון – יתרונות

כאשר מבצעים טיפול של דיקור כאבי גב תחתון, זהו יכול להיות דבר מעולה עבור אדם אשר סובל מכאבים באופן כרוני.

דיקור סיני יכול להקל על הכאבים בצורה משמעותית, גם אם במידה ומדובר על כאבי גב תחתון הנובעים מניוון או דלקת מסוימת.

מדובר על טיפול טבעי ללא צורך בנטילת תרופות שונות, דבר זה הינו יתרון עבור לא מעט אנשים אשר אינם מעוניינים ליטול תרופות רבות, בנוסף, יכול להיות מעולה עבור כל אחד וכך להימנע מכמה שיותר תרופות.

בנוסף, טיפול בדיקור סיני יכול להפחית את הלחץ הקיים אצל אנשים וכן את הסטרס באופן מאוד משמעותי, כל אלו ועוד הינם יתרונות מעולים אשר נובעים כתוצאה מטיפול של דיקור כאבי גב תחתון.

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close