כללירפואה ובריאותשונות

יישור שיניים ללא גשר מחיר ושיטות שונות

לא רבים מודעים לכך כי בפעמים אחדות מדובר בתת מודע, אך כשהשיניים אינן מסודרות והחיוך אינו אסתטי כפי שהיינו רוצים שיהיה, הדבר משפיע על כל איכות חיינו; מרגישים פחות בטוחים להיכנס לחדר מלא באנשים ולחייך, לצחוק מבדיחה מצחיקה ועוד. תסכול ומבוכה בקרב אנשים בכל הגילאים הן תחושות מוכרות ברגע שהשיניים אינן מסודרות, אבל יש פתרון, ואפילו אסתטי! עבור מי שמעוניין בביצוע יישור שיניים ללא גשר מחיר כנראה יהיה אחד הקריטריונים הראשונים שיבדקו, למרות שבמציאות מוכח שלא המחיר הוא שחשוב – אלא התוצאות בשטח.

כשמדובר בטיפול יישור שיניים ללא גשר מחיר הוא לא הכל

כפי שאמרנו, כשמדובר על יישור שיניים ללא גשר מחיר הוא ממש לא הכל. התוצאות הן מה שחשובות! עם זאת, כדאי להכיר את השיטות השונות של יישור ללא גשר:

  • פלטות שקופות – אלו הן פלטות קלות ודקיקות המולבשות על השיניים. היתרון שלהן טמון בעובדה שהן שקופות ואינן נראות לסביבה. בנוסף לכך, אפשר להוריד אותן, לנקות אותן ולהמשיך בשגרת הגיינה לפה ללא כל הפרעה.
  • סמוכים לבנים או שקופים – זוהי הגרסא המתקדמת לשיטה הקלאסית; מדובר בגשר שקוף או לבן המולבש על השיניים, כשבשונה מהגשר המוכר לנו מהילדות, הסמכים החדשים כמעט בלתי נראים. כך, מתקיימת מידת דיסקרטיות מסוימת בתהליך היישור והסביבה כמעט ואינה מודעת לקיומו.
  • סמכים פנימיים – ישנו טיפול במסגרתו מניחים את הסמכים בחלק האחורי של השן, מה שאומר שלא יהיה ניתן להבחין כלל בקיומם! יתרון נוסף הוא שאפשר להמשיך לאכול, לשתות ולצחצח שיניים כרגיל.

איך בוחרים בטיפול המתאים ביותר?

אין ספק שקשה מאוד לבחור מבין כל טיפולי יישור שיניים ללא גשר מחיר ויתרונות ייחודיים לכל אחד מהם. ההמלצה הטובה ביותר היא לקבל ייעוץ במרפאה המתמחה בטיפולי יישור שיניים בשיטות שונות, בהתאם למצב הפה שלכם. יחד עם הרופא, תבינו מהי השיטה העדיפה ביותר למצב הפה שלכם, ובקרוב מאוד תוכלו גם אתם לחזור לחייך את החיוך המנצח שלכם! מוכנים?!

Tags

Related Articles

Back to top button
Close