כללישונות

מדריך קליעה – לחיות את המקצוע

מורה טוב הוא מורה לחיים, ומדריך קליעה הוא מדריך לחיים ולמוות. הידע שתעניקו, היכולות שתעזרו להם לפתח, והדיוק בהם הקורס שלכם יעשה עלולים להכתיב את הוצאה במקרים של חיים ומוות. האם אתם מוכנים לעשות את העבודה? האם אתה מוכן להפוך למדריך קליעה במציאות הישראלית? ואת?

קורס הדרכת ירי הוא קורס אינטנסיבי, מעשי וייחודי, שמכשיר אתכם להכשיר אחרים. בוגרי הקורס יכולים להיכנס לעובי הקורה בעולם האבטחה האזרחית, ולהכשיר אנשים לכדי רמת הביצוע החיונית לא רק באבטחת מתקנים.

הקורס מעניק ידע ויכולות רבים, ומאפשר לכם להבין את כל הפרטים החיוניים בעולם זה, מהתיאוריה ועד למעשי, כדי שיהיה לכם ארסנל שלם של ידע והיכולת לגבות אותו בפעולה.

מי יכול להיות מדריך קליעה?

נתחיל מזה שקורס מדריך קליעה הוא גם קורס מדריכת קליעה, והשימוש הנפוץ בלשון זכר הוא רק מתנאי השפה המקובלים. הקורס פתוח גם לנשים, וכל עוד המועמד או המועמדת עומדים בתנאים הבאים – כניסתם לקורס תישקל לחיוב:

  1. שירות צבאי – כל המתקבלים לקורסי הדרכת הקליעה הם בעלי היסטוריה של שירות צבאי סדיר
  2. ללא עבר פלילי – עברכם הפלילי ייבדק, ואדם עם עבר פלילי לא יוכל להשתתף בקורס זה
  3. בריאות תקינה – סעיף גמיש, שכן ישנן מחלות ומצבים כרוניים שאינם מהווים בעיה, בעוד שאחרים כן, וכל מקרה ייבדק לגופו
  4. אישור המשרד לביטחון פנים
  5. אישור של בוגר קורס מפקחי מטווח

קבלו תעודת הסמכה מקצועית

מדריך קליעה מקצועי הוא אדם שעבר בהצלחה את המבחנים של הקורס המקיף. במידה ועמדתם בתנאי הקבלה, הקפדתם, למדתם ותרגלתם היטב, ועמדתם בתנאי הקורס כולם, תקבלו תעודת הסמכה רשמית, וגם רישיון מדריך ירי מהמשרד לביטחון פנים. תעודות אלו הינם תעודות רשמיות לכל דבר ועניין, וניתן להתקבל עימם לגופים ביטחוניים אזרחיים שונים במדינת ישראל.

לצד התעודה, כל מדריך קליעה מחויב, הן מתוך דרישות התפקיד והן מכורח המציאות וההיגיון הבריא להיות בעל תעודת מגיש עזרה ראשונה. קורס זה מכין אתכם ומכשיר אתכם להתמודד עם אתגרים הכוללים את ביטחון הציבור, כך שהיכולת להגיש עזרה ראשונה הינה ראשונה במעלה.

Tags

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close