כללישונות

מטיס רחפן – הכוכב החדש בעולם המקצועי

יש מקצועות מרתקים, ויש כאלו שמשאירים אתכם על הקצה כל הזמן. איך שלא יהיה, אתם חייבים לעצמכם לבחון בכנות את האפשרות לעבוד במקצוע שמעניין אתכם, ולא בשום דבר אחר. מפעם לפעם, ועם השינויים הטכנולוגיים בעולם, אנו מתוודעים למקצועות חדשים שלפני כן פשוט לא היו קיימים. מטיס רחפן הוא דוגמא מצויינת למקצוע שכזה.

להיות מטיס זה דבר ראשון להגיע כל יום לעבודה חדשה, ותמיד ללמוד משהו חדש. המקצוע המבוקש והטרי (יחסית) פותח צוהר לעולם חדש של התמחויות ותתי-התמחויות, והזרוע עוד נטויה. לכן, אם אתם שוקלים לעבור קורס מטיסי רחפן, אתם שוקלים, מבלי לדעת עדיין, מקצוע מרתק ועתיד עם אופק שנראה לא רק מלמטה, אלא גם מעיני הרחפן.

מה עושים מטיסי הרחפנים?

בישראל, כמו גם בכל העולם, עולה הביקוש למטיסי רחפנים מקצועיים. בעוד שכל אחד יכול לקנות רחפן בינוני ולהתחיל להטיס ולצלם איתו, אלו מעטים שיכולים לעשות זאת מול חברות שמשלמות על כך (וביד נדיבה), ולהפיק תוצאות מקצועיות שדורשות, מה לעשות, לימודים והבנה של התחומים היוצרים את המקצוע הזה, כמו בכל מקצוע אחר.

מטיסי רחפנים יכולים למצוא את עצמם עושים מגוון עבודות, ומכיוון שהתחום עוד בחיתוליו, הרי שאנו נהיה עדים להתרחבות המקצוע עוד ועוד:

  • אבטחה – מבט ממעוף הציפור מאפשר הבנה חכמה יותר ותכנון נבון יותר של מערכי אבטחה למתקנים שונים, במקרה שלכם בסקטור הפרטי
  • חקלאות – בין אם ברמה הטופוגרפית, ובין אם בדיוק שטחי הריסוס של חומרי ההדברה, הרחפן הפך לכלי בלתי נפרד מהחקלאות המודרנית המתקדמת
  • אירועים – בין אם חתונות וימי הולדת, ובין אם באירועי חברה יוקרתיים, מטיסי רחפנים יכולים להשתלב בשוק העבודה הפרטי כצלמי אירועים ממעוף הציפור.

אז איך מתחילים?

הצעד הראשון בשביל להיות מטיס רחפן הוא לעבר לימודי המקצוע. הלימודים מרתקים, עמוקים ומפתיעים, ומעניקים לכם את כל הידע הדרוש בכדי לתפעל את כלי העבודה המרחף בצורה בטוחה ויעילה כאחד. חפשו בית ספר למטיסי רחפנים המציע לכם לימודי תעודה.

לימודי התעודה הרשמיים בעצם מאפשרים לכם לקבל רישיון מטיס מקצועי, תוך התאמת אופי הקורס לפי הדרישות הרשמיות בחוק בישראל.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
דילוג לתוכן