כלכלה ועסקיםכללישונות

איך יועץ משכנתאות מומחה חוסך לכם סכום כסף משמעותי?

משכנתא היא מוצר פיננסי הכרחי לקניית דירה, וגם מגוון רחב של נכסים אחרים. מצד שני משכנתאות עלולות גם לייקר באופן משמעותי את עלות הרכישה, ואף להפוך את העסקה ללא משתלמת. על-מנת להצליח לממש הזדמנות נדל"נית בלי לשלם מחיר גבוה מדי, כדאי להיעזר במומחה אובייקטיבי למשכנתאות – שאמנם גובה כמה אלפי שקלים עבור השירות, אבל במקביל גם חוסך לכם סכום כסף גבוה בהרבה.

הסכום האופטימלי למשכנתא

הפעולה הראשונה שמבצע עבורכם יועץ משכנתאות מומחה היא לחשב את הסכום האופטימלי שכדאי לבקש. בלא מעט מקרים רוכשי דירות לוקחים משכנתאות גבוהות שלא לצורך, ועל כן גם משלמים סכומים גבוהים לאורך כל תקופת ההחזר. בעזרת איש מקצוע מיומן תוכלו לאתר מקורות משתלמים להון עצמי וכך להפחית את נטל המשכנתא במשך שנים רבות.

על בסיס הסכום הנכון וכושר ההחזר שלכם, ניתן להגיע גם לתקופת החזר אידיאלית – פריסת החוב לפרק זמן קצר יותר עשויה לחסוך גם היא לא מעט כסף.

תמהיל מדויק

האתגר השני שניצב בפני יועצי משכנתאות מנוסים הוא למצוא את התמהיל הנכון ביותר. הפרמטרים הם גובה המשכנתא, המגבלות שמטיל בנק ישראל, מצב שוק ההון בהווה וכן התחזיות לטווח הקרוב והרחוק וגם האישיות שלכם (ובפרט מידת שנאת הסיכון).

על בסיס כל הנ"ל מגיע יועץ משכנתאות מומחה לתמהיל שגם מבטיח החזר מינימלי, גם מקנה גמישות מרבית כדי שתוכלו להגיב לכל שינוי בשוק ההון וגם מתאים לצרכים הספציפיים ולהעדפות האישיות שלכם. למעשה ללא אנשי מקצוע מיומנים ולא פחות חשוב אובייקטיביים, כמעט בלתי אפשרי להגיע לתמהיל מדויק באמת – וההבדל עשוי להצטבר לאלפי שקלים ואף למעלה מכך לאורך השנים. 

ניהול מו"מ עם הבנק בעזרת יועץ משכנתאות מומחה

השלב האחרון בדרך למשכנתא זולה בזכות ייעוץ מקצועי הוא בחינת ההצעות של הבנקים השונים, וניהול משא ומתן עם הגופים הפיננסיים שמציעים את התנאים הטובים ביותר. יועץ משכנתאות מומחה מכיר היטב את המערכת הבנקאית ואת דרך התנהלותה, ולכן גם בשלב זה הוא מצליח להוזיל עבורכם את עלותה של ההלוואה – באמצעות מו"מ חכם ויצירתי – כך שבסך הכל תרוויחו לא מעט כסף בזכות השירות.

Tags

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close